Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm Yoon Ah (~_~)"
sorrrryyy nembe nongol,, lagi sibuk soale,,, hahaa
Yuh sedulur kenalan maning karo salah siji artis favorite aku... :)
monggo di unjukEs Teh

[Image: Lovely%2BKorean%2Bsinger%2BIm%2BYoon%2BA...0%2529.jpg]

Name: 임윤아 / Im Yoon Ah (Lim Yoon Ah, Im Yun A)
Also known as: 윤아 / YoonA
Nicknames: Yoong / Deer / Goddess
Profession: Singer, actress, dancer and model
Birthdate: 1990-May-30
Birthplace: Seoul, South Korea
Height: 168cm
Weight: 47kg
Star sign: Gemini
Blood type: B
Talent agency: SM Entertainment


apik ora??Nyengir
Reply
sing dadi Se Byuk ning U're my destiny ya? Nyengir rakwid
Semuanya berawal dari hati
Semoga Allah selalu di hati ^_^
Reply


apa ya kang,, hahaNyengir
Personile SNSD kang..
Reply
aih...eike wadon cint....
Iya, personil SNSD Nyengir Coba di search U're my destiny. Apik film e..Es Teh
Semuanya berawal dari hati
Semoga Allah selalu di hati ^_^
Reply

Aku wis wruh koh,, wis diputer neng tv kan.. apik" maine,, hahaha
[Image: yoona3_2.jpg]

NyengirNyengir
Reply
#6
wis ayu keminclong maning... Nutupi Rai
Reply
Wah kinyis2 nemen ah, no hpne ana ora? Nyengir
kang tong ing aja ngutip postingan nduwure persis ya, wis sering diomong ya, mbokan ngko disendal Weee
"Orang sukses adalah orang yang dapat menghasilkan uang lebih banyak daripada yang istrinya habiskan"
pesbuke enyong
Reply
oke""... pnting ra ketrusannn..
yuh lnjutken ngobrol tentang Yoon Ah.. hihihihiNyengir
Reply
hahaaa, jos nemen.. Xixi


kuwe ora kedep kedep ya sing ndeleng? laka jerawate apa pime kweh. Patak Sendal


tetep luwih demen maring peribumi kie:

Ngacir
This is Real life, so. Deal with it.
Reply
bisane ora gadikna siji baen gamen trit SNSD?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)